seo uzmanı
bekçilik alımı
Paykasa Generator – Paykasa Kart

Paykasa Generator

Paykasa Kart Ana Satış Bayi

Paykasa Generator

İnternet ortamında sanal alışveriş hizmetlerinde olduğu gibi Paykasa üzerinden de dolandırıcılık yapmaya kalkışan internet adresleri yer almaktadır Dolandırıcılar, farklı yöntemler sayesinde başka kişilere ait Paykasa şifrelerini almaya çalışmaktadır. Bu nedenle internet ortamı üzerinden alacağınız Paykasa şifrelerinizi sadece ilgili web mağazanın ödeme ekranında yapmanız gerekir. Paykasa şifreleriasla e-posta ya da telefon aracılığı ile paylaşılmaması gerekir.

Paykasa Hack Doğrumu?

Genel olarak internette yer alan Paykasa generator‘ler dolandırıcılık uygulamalarıdır. Tıpkı Paykasa bakiyesini kolayca üst seviyelere çıkacağınızı iddaa gibi diğer uygulamalar gibi bu hizmette ise  tamamen dolandırma üzerine kuruludur. Bu uygulamaları yüklediğiniz zaman bakiyeni bir anda yok olabilir.

Pek çok illegal site Paykasa müşterilerinin bakiyelerini çalmaya uğraşmaktadır. İnternet üzerinde göreceğiniz bu uygulamalar tamamen dolandırma amaçlıdır.

 

Paykasacart.com sitesi üzerinden güvenli bir şekilde online yada telefon ile canlı destek ve skype, whatsapp iletişim adresleri Paykasa Card 7/24 olarak gerçekleştirip, Müşteri temsilcilerimiz canlı destek hizmeti vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

seo uzmanı