seo uzmanı
bekçilik alımı
Paykasa Nedir? – Paykasa Kart

Paykasa Nedir?

Paykasa Kart Ana Satış Bayi

Paykasa Nedir?

Paykasa Kart, dünyada ve ülkemizde gittikçe daha fazla kullanılan online bir ödeme sistemidir. Online alışveriş tüketicilerin en çok tercih ettiği alışveriş biçimi olma yolunda ilerlemektedir. Paykasa ile ödeme sistemi ise güvenli ve kolay olması dolayısıyla her geçen gün daha fazla kullanılmaktadır. Paykasa satın al seçeneği ile güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Ön Ödeme Seçeneği

Paykasa, on altı haneli kod ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz bir sistemdir. Paykasa, ön ödemeli kart türünde hizmet vermektedir. Ön ödemeli kart basitçe kart içerisinde ki ödemeyi önceden yaptığınız kart türüdür. Örneğin, 100 $’luk bir ön ödemeli kart edinmeniz durumunda kartın bakiyesinde aldığınız zaman 100 $ olacaktır. Böylece bakiye aşma veya ay sonu ödeme ile uğraşma derdiniz olmaz.  Paykasa kart farklı bütçe seçeneklerine uygun çeşitlilikte sunulmaktadır. Bütçenize uygun ucuz paykasa kart edinebilirsiniz.

Anonim ve Güvenli

Paykasa satın al seçeneğini değerlendirdiğinizde hiçbir şekilde kişisel bilgileriniz talep edilmez. Bu sayede kişisel bilgileriniz daha baştan korunmuş olacaktır. Ayrıca Paykasa Kart ile yaptığınız alışverişler anonimdir dolayısıyla hiçbir bilginizi paylaşma gereği duymadan alışveriş yapabilirsiniz. Paykasa Kart E-pin ile kullanılır. E-pin size özel 12-16 haneli koddur. Paykasa Kart satın aldığınızda size özel ve eşsiz on altı haneli bir kod edinirsiniz. Bu kodu kimseyle paylaşmayın. Bu durumda güvenle online alışveriş yapabilirsiniz.

Paykasa Kart Nereden Alınmalı?

Paykasa Kart güvenli alışveriş imkanı sunması ve kolay kullanımıyla tercih edilmektedir. Peki, Paykasa Kart nereden edinilmeli? Paykasa Kart edinirken en önemli husus resmi makamlarca verilen SSL Sertifikasına sahip olan sitelerden alınması gerektiğidir. SSL Sertifikasına sahip olan sitelerden güvenle Paykasa Kart satın al seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Sitemiz, resmi makamlardan alınan SSL Sertifikasına sahiptir.

Paykasa kart ile bir çok online alışveriş sitesi ve oyundan ödeme yapabilirsiniz. Online alışveriş sitelerinin ödeme sekmesinde Paykasa Kart amblemini kontrol ediniz. Bu amblem mevcutsa ilgili web sitesi Paykasa kart ile ödeme seçeneği sunmaktadır.

 

Bir cevap

  1. gerçekten çok güvenilir bir web sitesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

seo uzmanı